Sprawy Rozwodowe, Alimenty, Prawo Rodzinne - Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kolasiński

Prawo rodzinne Szczecin

Zajmuję się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, w tym prowadzę sprawy rozwodowe – z mojej pomocy prawnej skorzystać mogą mieszkańcy Szczecina i okolic. Zawsze staram się dobrać najkorzystniejsze dla swoich Klientów rozwiązanie. Prowadzenie spraw rodzinnych wymaga dużego wyczucia, ponieważ zwykle wiąże się z dużymi emocjami.

Jeżeli potrzebny jest Państwu adwokat zajmujący się rozwodami oraz sprawami o alimenty, zachęcam do skorzystania z doradztwa prawnego w mojej Kancelarii. Zgromadzimy potrzebny materiał dowodowy, by na jego podstawie opracować pozwy, wnioski oraz pisma przygotowawcze. Reprezentuję swoich Klientów na każdym etapie postępowania.

Rzetelna pomoc prawna – sprawy rozwodowe Szczecin

Moja Kancelaria Adwokacka ze Szczecina pierwszą poradę oferuje zawsze bezpłatnie. Staram się jak najdokładniej poznać sytuację Klienta, a następnie przeprowadzam analizę sprawy. Jeżeli Klient wyrazi chęć kontynuacji współpracy, wspólnie opracowujemy plan działania i ustalamy cennik. Wszystkie informacje, które Klient przekazał mi podczas udzielania pomocy prawnej, są objęte tajemnicą adwokacką.

Jestem adwokatem, który specjalizuje się w prawie rodzinnym, a także w następujących obszarach: