Sprawy Spadkowe Szczecin, Prawo Cywilne, Podział Majątku, Zachowek - Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kolasiński

Prawo cywilne Szczecin

Krzysztof Kolasiński to doświadczony adwokat ze Szczecina specjalizujący się w sprawach spadkowych. Prawo spadkowe jest gałęzią prawa cywilnego regulującą przejście majątku oraz zobowiązań po śmierci spadkodawcy. Nabycie spadku niesie za sobą wiele konsekwencji prawnych oraz podatkowych. Sprawy spadkowe mogą trwać nawet kilka lat, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej.

Profesjonalna pomoc prawna – sprawy spadkowe Szczecin

Moja Kancelaria Adwokacka ze Szczecina świadczy rzetelną pomoc prawną w zakresie spraw dotyczących prawa spadkowego. Podczas pracy wyróżnia mnie duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Za każdym razem dokładnie zapoznaję się z sytuacją Klienta i uważnie słucham jego oczekiwań. Doskonała znajomość przepisów prawa oraz wieloletnia praktyka, pozwalają mi dopasować najkorzystniejsze w danej sytuacji rozwiązanie. Ukończyłem studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyłem studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2017-2019 odbyłem aplikację adwokacką w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej.

Jeśli potrzebny Ci adwokat zajmujący się sprawami o podział majątku lub zachowek, zachęcamy do kontaktu z Kancelarią. Zapewniam zachowanie w tajemnicy wszystkich informacji, przekazanych mi przez Klienta.

Udzielam wsparcia prawnego również w innych obszarach, takich jak: