Adwokat Szczecin Prawo Karne - Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kolasiński

Prawo karne Szczecin

Potrzebny Ci dobry adwokat ze Szczecina specjalizujący się w prawie karnym? Zapraszam do skorzystania z usług Kancelarii. Zapewniam profesjonalną pomoc prawną dla osób podejrzanych, oskarżonych, obwinionych, skazanych oraz pokrzywdzonych na każdym etapie postępowania karnego. Dokładnie przeanalizuję sprawę Klienta, by wspólnie dobrać najkorzystniejsze w danej sytuacji rozwiązanie. Jeżeli Klient zamierza kontynuować współpracę, planujemy dalsze działania i ustalamy cennik za realizowane usługi.

Dobry adwokat – czym się wyróżnia?

Dobry adwokat zajmujący się prawem karnym powinien z uwagą wysłuchać Klienta, by móc jak najlepiej rozpoznać jego potrzeby i oczekiwania. Indywidualne podejście do każdej sprawy pozwoli mu na udzielenie rzetelnej pomocy prawnej. Powinien posiadać umiejętności dyplomatyczne, być taktowny oraz cierpliwy.

Rzetelna pomoc prawna – adwokat Szczecin prawo karne

Skończyłem studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2017-2019 odbyłem aplikację adwokacką w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje umożliwiają mi doradztwo prawne na najwyższym poziomie.

Gwarantuję zachowanie w tajemnicy wszelkich informacji, o jakich dowiedziałem się podczas świadczenia usług prawnych. Przekazane przez Klienta informacje objęte są tajemnicą adwokacką.

Moja Kancelaria Adwokacka ze Szczecina służy wsparciem prawnym również w innych obszarach: